معرفی انواع کرم دور چشم

by کرم دور چشم in سپتامبر 23, 2019

معرفی انواع کرم دور چشم

امروز در سایت کرم چشم به معرفی کرم دور چشم می پردازیم و همچنین به سوالات شما کاربران عزیز که پرسیده بودید چرا باید کرم دور چشم استفاده کرد؟ کرم دور چشم مناسب چه سنی است؟ برندهای تولید کننده کرم دور چشم کدامند؟ پاسخ خواهیم داد. در ادامه بیشتر با کرم دور چشم و خواص آن آشنا خواهید شد.

کرم دور چشم چیست؟

کرم دور چشم یک محصول آرایشی بهداشتی است که از تیرگی اطراف چشم و چین وچروک جلوگیری می کند و در صورتی که دچار این مشکلات شده باشید کرم دور چشم خاصیت ترمیم کنندگی دارد.

همچنین بخوانید: معرفی انواع کرم مو

چرا باید کرم دور چشم استفاده کرد؟

مشکلاتی که در پوست دور چشم ممکن است به وجود بیاید و مراقبت های مخصوص از این ناحیه با قسمت های دیگر پوست تفاوت دارد. پوست دور چشم حساس تر، ظریف تر و نازک تر است و زودتر خشک می شود و این خشکی باعث چروک دور چشم می شود. برای جلوگیری از آسیب و مرطوب نگه داشتن دور چشم باید از کرم مخصوص دور چشم استفاده کرد.

معرفی انواع کرم دور چشم

معرفی انواع کرم دور چشم

کرم دور چشم مناسب چه سنی است؟

مراقبت از پوست در هر سنی اهمیت زیادی دارد ولی هر چه سن بیشتر می شود طی مرور زمان پوست بیشتر آسیب می بیند و مسلما نیاز به مراقبت بیشتری نیز دارد. اصولا سنین زیر 20 سال نیازی به کرم دور چشم ندارد و تنها مراقبت کردن از آن کفایت می کند. از 20 تا 30 سالگی مراقبت از پوست شروع می شود و استفاده از کرم دور چشم برای زیبایی هرچه بیشتر موثر است.

کرم دور چشم به انگلیسی چه می شود؟

در زبان انگلیسی کرم دور چشم به eye cream ترجمه می شود.

چرا کرم چشم ها در اندازه های کوچکی تولید می شوند؟

کرم دور چشم یکی از حساس ترین کرم هایی است که شما استفاده می کنید. بنابراین تاریخ مصرف و زمان باز بودن درب آن بسیار مسئله مهمی است. سایز کوچک کرم دور چشم می تواند در زمان بندی مصرف آن مدیریت کند. البته کوچکی کرم دور چشم در حمل آسان و اینکه به خاطر سایز کوچک کرم دور چشم  میتوان همیشه این کرم مهم را در دسترس داشت نیز بسیار موثر است.

همچنین بخوانید: معرفی انواع روغن آرگان

برندهای تولید کننده کرم دور چشم کدامند؟

امروزه برندهای محصولات آرایشی کرم های دور چشم بسیار خوبی تولید می کنند که برای پوست دور چشم مفید است. در ادامه به معرفی برخی از این برندها می پردازیم.

مای
سی گل
اوسرین
نیودرم
سان سیف
درمالین
کیووی
سینره
پریم
الارو
نوکس
بیوتی
گینو
اون
درمدن
لورآل
هیدودرم

Leave a Reply